Apsisaugokite nuo uodų su Thermacell

thermacell efektyvi priemone nuo uodu 20150620

Pristatome apdovanojimus laiminti produktą ThermaCELL. Tai yra pasaulyje efektyviausias uodus atbaidantis prietaisas, naudojantis unikalią patentuota technologiją. ThermaCELL įrenginys sukurią apsauginę 20 m2 zoną ir atbaido uodus, museles ir kitus skraidančius vabzdžius. Veikia ore skleisdamas natūralaus repelento (randamas chrizantemose) sintetinę kopiją. Sertifikuotas EPA 71910-2 dėl saugumo ir efektyvumo.

  • Pasaulyje efektyviausias uodus atbaidantis prietaisas
  • Tylus ir neskleidžia jokių kvapų.
  • Nereikia teptis ar purkštis ant odos
  • Saugesnis negu žvakė – be atviros liepsnos

Su ThermaCELL šią vasarą atsikratykite visų įkyrių uodų, vabzdžių ir mėgaukitės gamtos teikiamais malonumais kaip niekada ankščiau.

 

 

 

Ši uodus atbaidanti priemonė kitaip negu dauguma tam skirtų įrenginių vabzdžius atbaido, o ne juos vilioja kvapais ar šviesa. Ši technologija buvo patvirtinta JAV armijos ir šiuo metu naudojamas uodų kontrolės Irake, Kuveite ir Afganistane. ThermaCELL repelentą galima naudoti: terasoje prie namo, sode, kempingo vietovėje, medžioklėje, žvejyboje ar bet kurioje vietoje, kur uodai Jums kelia rūpesčių.

ThermaCELL MR-XJ uodus atbaidantis įrenginys


Nedidelis, patogus nešioti, paprastas naudoti, veikiantis be atviros liepsnos. Tai puiki alternatyva įvairiems ant odos naudojamiems losjonams bei purškalams. Thermacell nuo uodų veikia keičiant užpildus, kurie yra prisotinti alethrinu. Allethrinas yra sintetinis analogas arba cheminė kopija piretrino, kuris randamas chrizantemose, ir veikia uodų bei kitų vabzdžių nervų sistemą. Šis lengvas delninis įrengimas buvo išbandytas ir patvirtintas JAV armijos ir šiuo metu naudojamas uodų kontrolės Irake, Kuveite ir Afganistane. Jie padeda efektyviai atsikratyti uodų ir siūlo 12 valandų (standartinė komplektacija) apsaugą nuo uodų įkandimų ir uodų platinamų ligų nenaudojant DEET ar kitų stiprių chemikalų. Naudoti tik lauko sąlygomis!

ThermaCELL nešiojami prietaisai nuo uodų nereikalauja daug priežiūros. Šis prietaisas veikia keičiant užpildymus. Užpildymo paketai veikia 12 val. (R-1) arba 48 val. (R-4) ( parduodami atskirai).

Žiūrėti prekę >

ThermaCELL MR-9L uodus atbaidantis įrenginys

Pastatomas žibintas, paprastas naudoti, veikiantis be atviros liepsnos. Tai puiki alternatyva įvairiems ant odos naudojamiems losjonams bei purškalams. Thermacell lempa nuo uodų veikia keičiant užpildus, kurie yra prisotinti alethrinu. Allethrinas yra sintetinis analogas arba cheminė kopija piretrino, kuris randamas chrizantemose, ir veikia uodų bei kitų vabzdžių nervų sistemą. Šis lengvas delninis įrengimas buvo išbandytas ir patvirtintas JAV armijos ir šiuo metu naudojamas uodų kontrolės Irake, Kuveite ir Afganistane. Jie padeda efektyviai atsikratyti uodų ir siūlo 12 valandų (standartinė komplektacija) apsaugą nuo uodų įkandimų ir uodų platinamų ligų nenaudojant DEET ar kitų stiprių chemikalų.

Šviesą skleidžia 8 led lemputės. Šviesos stiprumą galima reguliuoti dviem lygiais “low ” and “high”. Reikalingos 4AA baterijos ( parduodamos atskirai) .
Žiūrėti prekę >

Rašyti komentarą