Padbay – automobilinis laikiklis Jūsų Apple iPad mini planšetei

padbay ipad laikiklis automobilyje volkswagen

Revoliucinis Apple iPad mini laikiklis Jūsų automobiliui. Naudodami Padbay laikiklį galėsite greitai, patogiai ir saugiai įstatyti savo Apple iPad mini ir naudotis visomis jo funkcijomis. Kartu liks ir galimybė valdyti automobilio magnetolą per Bluetooth, naudojant Padbay iOS programėlę.

Padbay yra gerokai daugiau nei paprastas Apple iPad planšetės laikiklis. Norintys naudoti Apple iPad automobilyje bei ieškantys patogaus ir patikimo sprendimo turėtų suklusti, nes Padbay yra idealus dalykas šiai problemai spręsti. Šis laikiklis tvirtinamas kaip išorinis rėmelis prieš Jūsų 1 DIN magnetolą arba 2 DIN multimedijos sistemą. Vienintelis reikalavimas automagnetolai yra Bluetooth A2DP palaikymas. Nereikia jokių kabelių, o visos magnetolos funkcijos išlieka.

Šį rėmelį galite įsigyti Geroskainos.lt. Jeigu reikalinga papildoma informacija kreipkitės el. paštu info@geroskainos.lt arba tel. +370 (686) 33 335.

 

Padbay remelis -statomas ipad mini keliamas

 

Padbay ir Apple iPad mini

Ne paslaptis, kad ekrano kokybe Apple iPad  lenkia visas multimedijos sistemas esančias rinkoje. Funkcionalumas, patogumas, greitis yra visai kito lygio, todėl siūlomas būtent toks sprendimas, kuris leis išnaudoti visas geriausias Apple iPad savybes automobilyje, leis pajusti, tarsi Jūsų Apple iPad mini yra automobilio dalis. Galėsite labai patogiai gauti ir rašyti laiškus, rasti kelią padės GPS navigacija, taip pat bus paprasta naudotis kitomis patogiomis Apple iPad funkcijomis.

Šis rėmelis yra skirtas keičiant gamyklinę magnetolą į standartinę 1 ar 2 DIN su Ipad mini 1, 2 ar 3 laikiklio funkcija. Jis tinkamas MercedesVolkswagen, Seat, Škoda automobiliams. Čia galite išsirinkti tinkamą laikilį savo automobiliui.
ipad mini dekklai padbay sarasas

Savybės

 • Pritaikytas Apple iPad miniiPad mini 2 ir iPad mini 3.
 • Patogiai naudosite navigaciją, klausysitės muzikos, žiūrėsite filmus ir klipus, rašyti laiškus ir naršysite internete
 • iOS App programa – skirta patogiam naudojimui per iPad. Sukurta lengvam ir patogiam iPad valdymui automobilyje.
 • Garsas perduodamas iš iPad mini per A2DP Bluetooth.
 • Saugus ir patikimas laikiklis Jūsų iPad mini automobilyje.
 • Lengvas būdas apsaugoti multimedia sistemą nuo vagystės,
 • Padbay pagamintas laikantis aukščiausios kokybės standartų. Vokiškas dizainas.

 

Vagystės

Brangūs multimedia grotuvai masina vagis ir tai  yra visiems žinomas faktas. Kiekvieno automobilio savininkui turinčiam tokį grotuvą kartais kyla dvejonių dėl jo sistemos ir automobilio saugumo. Dažnai perkantys brangias multimedia sistemas teiraujasi dėl galimų saugumo sprendimų, kaip uždengti ar paslėpti tokią sistemą. Su Padbay jūs galite turėti paprastą 1 DIN mangetolą su Bluetooth funkcionalumu. O esant norui ar poreikiui įstatyti iPad mini ir turėti pačią prabangiausią multimedia sistemą rinkoje, kurią galėsite lengvai pasiimti su savimi. Ir Jūsų automobilis liks saugus ir galėsite ramiai miegoti žinomi, kad Jūsų multimedia sistema guli saugiai namuose ant stalo.

Šį rėmelį galite įsigyti Geroskainos.lt. Jeigu reikalinga papildoma informacija kreipkitės el. paštu info@geroskainos.lt arba tel. +370 (686) 33 335.

padbay-wolkswagen-ipad-mini-remelis-1din

Padbay programėlė

 • Galimybė rinktis skirtingos spalvos aplinkas. Galėsite išsirinkti spalvą, kuri labiausiai derinasi prie Jūsų automobilio spalvų ir dizaino.
 • Lengva naudoti, patogi ir ergonomiška vartotojo aplinka.
 • Programėle siūlo daug skirtingų funkcijų: grotuvas, žinučių rašymas, filmų ir videoklipų peržiūra ir t.t.
 • Ją galite atsisiųsti iš Apple App Store.

 

padbay-software-animated

 

Rašyti komentarą