Atnaujinome savo tinklalapį Laverna.lt

laverna naujas puslapis nuo 2016 metu

Džiaugėmės galėdami pranešti,  kad mes atnaujinome savo tinklapį Laverna.lt! Jau galime sakyti,  jog mūsų įmonė turi ilgas tradicijas tiek aptarnavimo kokybės, tiek kokybiškos produkcijos, tiek problemų sprendimų automobilių elektronikos, garso, komforto ir saugumo srityse. Dirbame Jums nuo pat 1993 metų, o patį pirmąjį tinklapį turėjome nuo pat 2003 metų.

Sekame naujoves ir norime būti šiuolaikiški, todėl nusprendėme jog laikas atnaujinti mūsų įmonės pagrindinę vizitinę kortelę – įmonės puslapį. Po ilgų diskusijų mūsų kolektyvas nusprendė, kad norime ryškaus, dinamiško, drąsaus puslapio, kuriame būtų pateikta visa informacija apie mūsų įmone, prekes ir paslaugas. Kad galėtume Jus, mūsų klientą, lengvai supažindinti su mūsų siūlomais produktais ir sprendimais. Visas mūsų siūlomas prekes galite įsigyti www.geroskainos.lt

Laverna tinklapių istorija

Nuo paties pirmo tinklapio starto jau prabėgo daugiau kaip 13 metų ir dabar Jūs skaitote jau trečios kartos Laverna puslapį. Kviečiame pasižiūrėti kaip atrodė mūsų tinklapiai bėgant metams.

Laverna puslapis nuo 2002 metų.
image-875

Laverna puslapis nuo 2002 metų.

 

Laverna puslapis nuo 2008 metu.
image-876

Laverna puslapis nuo 2008 metu.


Rašyti komentarą